Özcan Ürün Motel

Rezervasyon

Ön ödeme yapılmadan kesin rezervasyon yapılmaz .

Mobil : 0532 768 5975

Tel : 0266 896 3222

Adres : Balıkçı Sokak Avşa Marmara Balıkesir

Özcan Ürün Motel Odalar

Odalarımız

Tüm odalarımız siz misafirlerimiz için özel tasarlanmıştır . Balkon, mutfak, mutfak gereçleri, klima, buzdolabı, elbise dolabı, uydu tv sistemi, duşa kabin, banya & wc, ortopedik bazalı yataklar, ücretsiz internet başlantısı ve 24 saat sıcak su standarttır.

Ayrıntılar »

Özcan Ürün Motel Nerede

Neredeyiz

Avşa İskelede indikten sonra sağ tarafınıza doğru dönerek devam ederseniz barlar sokağından Balıkçı parkına ulaşırsınız . Balıkçı parkının hemen arkasında ki sokakta Özcan Ürün Motel'e ulaşabilirsiniz . İskele karşısında diğer işletmemiz Özcan Market ten yardım alabilirsiniz .

Ayrıntılar »

Özcan Ürün Motel Biz Kimiz

Biz kimiz

25 yıllık tecrübe ! Gıda, eğlence ve konaklama sektörlerinde Avşa Adasında 25 yıldır hizmete devam ediyoruz . Özcan Market, Özcan Ürün Motel ve Etiket Beach ( Faal değil ) olmak üzere siz tatilcilere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Ayrıntılar »


Avşa'ya Nasıl Gidilir ?Avşa Adasına Ulaşım.

Avşa Adasına İstanbul, Tekirdağ ve Balıkesir üzerinden deniz yoluyla ulaşım sağlanmaktadır . İdo - Budo - Bado - Gestaş - Marmara Roro - Özkaptan - Ömer Kaptan ve Yavuznaz gemi ve feribotları ile Avşa'ya ulaşabilirsiniz.

Avşa Nasıl Gidilir

Avşa Eğlence. Eğlence adası.

Marmaranın incisi Avşa Adasında eğlence sabahlara kadar sürer . Büyük discolarından, türkü evlerine, tavernalardan, ünlü barların bulunduğu barlar sokağına kadar eğlence yelpazesi Akdeniz ve Ege'yi aratmamaktadır .

Eğlence'nin yeni trendi Avşa Adası

Avşa Aktiviteler. Avşa Ne Yapılır ?.

Avşa' da zaman siz istemesenizde akıp gidecek ve tatilinizin nasıl bittiğini siz bile anlayamayacaksınız . Adada bisiklet kiralamadan, at gezintisine, su sporlarından, luna parka kadar bir çok aktivite bulabileceksiniz .

Avşa AktivitelerÖzcan Ürün Motel

www.ozcanurunmotel.com

Tasarım : 7the24Hesap Numaramız

Hesap Sahibi :

İban :Rezervasyon

Tel : 0266 896 3222

Mobil : 0532 768 5975