Avşa - Avşa Adası - Avşa Nereye Bağlı ?

Avşa Adası

Avşa Adası Balıkesir İlinin, Marmara ilçesine bağlı bir beldedir . Yarım ada değildir, kara ulaşımı yoktur .
Eski adı Türkeli olan belde, alınan meclis kararı ile Avşa olarak değiştirilmiştir . Yiğitler ve Avşa mahallesi olmak üzere 2 mahallesi bulunmaktadır .
Adada irili ufaklı 25 adet plaj ve koyu bulunmaktadır . Özellikle Çınar koyu, Alkınkum koyu, Karadut koyu içinde tesis olan, tüm yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ve gününüzü geçirebileceğiniz adanın en güzel yerleridir.
Eğlence yelpazesi çok renklidir . Discolardan, barlara, türkü evlerine ve nargile kafelere kadar büyük tatil beldelerinden aşşağı kalır yanı olmayan sabahlara kadar eğlencenin yaşandığı küçük bir şehir gibidir AVŞA .
İçme suyunu denizden arıtarak sağlayan adada, bir çok beldede olmadığı kadar büyük market bulunmaktadır .
Su sporları, bisiklet kiralama, luna park, çocuk parkları, su altı balıkçılığından tutun da at gezisi ve hatta dalış sporları adada sizi beklemektedir .
Yiğitler mahallesinde bulunan Ali Baba Türbesi de Moral turizmi için yıl boyu ziyaretçi akınına uğramaktadır .

Avşa Beldesi

Avşa Marmara Denizi

Marmaranın incisi, küçük bir tatil şehri ...

Avşa Plajları ve koyları

Avşa Simgesi

Avşa Lunapark

Avşa Gün Batımı

Avşa Kumsal Şezlong Şemsiye

Avşa Su Arıtma

Avşa Yemek

Avşa Bisiklet Kiralama

Avşa Değirmen
Avşa denince yemek konusunda ilk akla deniz ürünleri gelir . Bir birinden taze deniz ürünlerinin tadına doyamazsınız . Organik ürünlerden yöresel tatlara kadar çok çeşitli bir yemek kültürüne hazır olun .
Avşa Adasında banka şubesi bulunmamaktadır . Banka Atmleri ve Avşa Postanesinden finansal işlemlerinizi halledebilirsiniz .
Tatile gelecekseniz kesinlikle yerinizi ayırtın ! Avşa Adasının Temmuz ve Ağustos aylarında doluluk oranı çok yüksektir . Adada kadınlara özel plaj bulunmuyor, ama adanın bir çok koyu hala bakir durumda ve bu koylarda rahatsız edilmeden denize girebilirsiniz .
Adanın sabahı, öğleni kadar gece hayatı sabahlara kadar sürer . Denizin ve doğanın tadını sonuna kadar yaşayacaksınız . Özellikle gün batımını sakın kaçırmayın. Avşaya gelip hediyelik almadan gitmek olmaz . Adanın dünyaca ünlü üzümlerinden üretilen şaraplarından sevdiklerinize bir hediye almadan adaya veda etmeyin .


Özcan Ürün Motel Odalar

Odalarımız

Tüm odalarımız siz misafirlerimiz için özel tasarlanmıştır . Balkon, mutfak, mutfak gereçleri, klima, buzdolabı, elbise dolabı, uydu tv sistemi, duşa kabin, banya & wc, ortopedik bazalı yataklar, ücretsiz internet başlantısı ve 24 saat sıcak su standarttır.

Ayrıntılar »

Özcan Ürün Motel Nerede

Neredeyiz

Avşa İskelede indikten sonra sağ tarafınıza doğru dönerek devam ederseniz barlar sokağından Balıkçı parkına ulaşırsınız . Balıkçı parkının hemen arkasında ki sokakta Özcan Ürün Motel'e ulaşabilirsiniz . İskele karşısında diğer işletmemiz Özcan Market ten yardım alabilirsiniz .

Ayrıntılar »

Özcan Ürün Motel Biz Kimiz

Biz kimiz

25 yıllık tecrübe ! Gıda, eğlence ve konaklama sektörlerinde Avşa Adasında 25 yıldır hizmete devam ediyoruz . Özcan Market, Özcan Ürün Motel ve Etiket Beach ( Faal değil ) olmak üzere siz tatilcilere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Ayrıntılar »


Avşa'ya Nasıl Gidilir ?Avşa Adasına Ulaşım.

Avşa Adasına İstanbul, Tekirdağ ve Balıkesir üzerinden deniz yoluyla ulaşım sağlanmaktadır . İdo - Budo - Bado - Gestaş - Marmara Roro - Özkaptan - Ömer Kaptan ve Yavuznaz gemi ve feribotları ile Avşa'ya ulaşabilirsiniz.

Avşa Nasıl Gidilir

Avşa Eğlence. Eğlence adası.

Marmaranın incisi Avşa Adasında eğlence sabahlara kadar sürer . Büyük discolarından, türkü evlerine, tavernalardan, ünlü barların bulunduğu barlar sokağına kadar eğlence yelpazesi Akdeniz ve Ege'yi aratmamaktadır .

Eğlence'nin yeni trendi Avşa Adası

Avşa Aktiviteler. Avşa Ne Yapılır ?.

Avşa' da zaman siz istemesenizde akıp gidecek ve tatilinizin nasıl bittiğini siz bile anlayamayacaksınız . Adada bisiklet kiralamadan, at gezintisine, su sporlarından, luna parka kadar bir çok aktivite bulabileceksiniz .

Avşa AktivitelerÖzcan Ürün Motel

www.ozcanurunmotel.com

Tasarım : 7the24Hesap Numaramız

Hesap Sahibi :

İban :Rezervasyon

Tel : 0266 896 3222

Mobil : 0532 768 5975